Zobrazit kupóny

 

Více o Astratex.cz

Astratex je tu už od roku 2000 kdy se věnoval převážně kamenné prodejně a částečně eshopu. V roce 2005 ale došlo k firmě ke změnám a astratex se začal zaměřovat převážně na internetový obchod. Díky tomu zažil obchod raketový vzestup a během krátké doby se dostal mezi špičky českých eshopů v oblasti prodejců spodního prádla.

iva kubelková astratex

Iva Kubelková tvaří značky astratex

Tak jak ve svých začátcích i dnes se Astratex věnuje převážně prodeji spodního prádla, jak pro může tak ale především pro ženy. Kdo z vás, by si přece při vyslovení Astratex nevybavil půvabnou Ivu Kubelkovou, která se stala tváří značky Astratex?

Astratex slevové kupony vám ušetří peníze

astratex slevový kupon

Astratex slevový kupon uplatníte v košíku.

Pokud se zrovna chystáte nakupovat v astratexu a hledáte způsob jak získat slevu na svůj nákup, tak slevové kupony jsou tím, nejlepším způsobem jak ušetřit. Astratex totiž přesně, tak jak jiné eshopy vydává svým zákazníkům slevové kupony, které vám poskytnou slevu na váš nákup. Proto se vám je u nás webu snažíme všechny shromažďovat a pravidelně aktualizovat abyste nemuseli ztrácet čas s jejich hledáním, ale mohli ihned uplatnit slevu na svůj nákup. Astratex slevové kupony jsou mezi zákazníky velice oblíbené a to především proto, že je možné získat slevu i v řádu několika desítek procent. Používat slevové kupony astratex a i jiné slevové kupony se prostě vyplatí a vaše peněženka vám určitě poděkuje.

Sleva Astratex je vám kdykoliv k dispozici

Astratex cz sleva

Astratex.cz sleva

Slevové akce nabízí další ze způsobů jak při svém nákupu ušetřit. Tak jako slevové kupony i slevy se vám u nás na webu snažíme shromažďovat| a pravidelně aktualizovat. Slevové akce, jsou na rozdíl od slevových kuponů dostupné pro  všechny za to slevové kupony poskytují slevu jen tomu, kdo daným kódem disponuje. Proto stačí jen navštěvovat náš web a budete mít všechny aktivní kupony vždy po ruce. Dá se říct že nějaká slevová akce je u astratexu na denním pořádku, takže ji stačí jen využít a ušetřit.

Astratex výprodej

Astratex cz výprodej

Astratex.cz výprodej

Ve výprodeji můžete najít zboží často s úchvatnou slevou až 70%. S takovou slevou se většinou setkáte u starších kolekcí, které už obchod nechce dál ve svém eshopu nabízet a tak se rozhodl pro výprodej. Nakoupit tak můžete opravdu kvalitní zboží světoznámých značek za zlomek ceny. Takové akce prostě potěší každého nakupujícího. O výprodejových akcích vás samozřejmě informujeme i u nás na webu, takže vám už žádná neunikne.

Co všechno můžete v Astratexu nakoupit

Astratex se specializuje převážně na prodej spodního prádla. Najdete zde přes 4000 druhů zboží a celkem 200 000 položek. Najdete zde i specifické velikosti podprsenky ve velikostech od 65/A až do 120/G a kalhotky od XS do 5XL. Sortiment je spíše zaměřený pro ženy není zde ale problém nakoupit i spodní prádlo pro muže a děti. Vše je navíc uskladněno v obrovském skladu na adrese: Jugoslávská 15, 547 01 Náchod. Sklad má rozlohu celých 3500m2 a zde se vaše objednávka zpracovává, balí a odesílá až k vám domů.

Novinka Plavky 2019

Astratex plavky

Astratex slevové kupony i na plavky.

Jednou z novinek, kterou přinesl rok 2019 do Astratexu, je rozsáhlý výběr plavek pro všechny. Najdete zde plavky jak pro ženy, muže i děti. Vybírat můžete z velkého množství plavek, které se liší ať už velikostí, barvou nebo střihem. To co je u Astratexu oproti jiným prodejcům plavek rozdílné, je to že si můžete u dvoudílných plavek zvolit u každého z dílů jinou velikost. Nebudete tak už mít problém, že vám některý z dílů bude větší a některý menší. Plavky od Astratexu vám prostě přesně padnou a ne jen vám ale vyberete tady plavky pro celou rodinu a i sousedy.

Doprava a platba

Jestli hodláte udělat velkou radost a nakoupit za více jak 1499 Kč, získáte dopravu přes Zásilkovnu ZDARMA a při nákupu nad 1999 Kč je poštovné zdarma u všech ostatních dopravců. Pokud na dopravu zdarma nedosáhnete, budete muset dopravu zaplatit. Naštěstí se nejedná o žádné velké sumy. Při dopravě přes PPL s platbou předem zaplatíte jen 79 Kč a u české pošty při platbě předem  89 Kč. Někdy navíc při slevových akcích bývá doprava zdarma.

Proč nakupovat  v Astratex.cz

Astratex, je stabilní obchod s dlouhou historii. Nabízí kvalitní spodní prádlo těch nejlepších značek, které můžete zakoupit. Cílem eshopu je poskytovat svým zákazníkům maximální péči, ať už v oblasti informací o produktech spolu s kvalitními fotografiemi, tak také rychlé doručení vaší objednávky. V případě jakýkoliv dotazů můžete kontaktovat zákaznickou podporu ať už emailem nebo telefonicky. V případě nespokojenosti můžete zboží odeslat zpět a peníze vám budou všechny pochopitelně vráceny. Na svůj nakup, můžete navíc uplatnit naše slevové kupony astratex, které vám zajistí výhodnou slevu. Doufáme že si nákupem v astratexu uděláte radost a s našim slevovým kuponem ještě větší.