Slevové kupóny a slevy na Karcher.cz

-%
SLEVA

Každý měsíc nové produkty za akční slevy na karcher.cz

Více Méně
Dlouhodobě platné
-%
SLEVA

Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 15 %.

Více Méně
Dlouhodobě platné

Expirované kupóny a slevy 2021:

12 % SLEVOVÝ KÓD na celý sortiment + doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč – Platnost: do 20.6.2021

Karcher.cz a slevové kupóny

karcher slevovy kupon

Karcher slevovy kupon uplatníte v košíku.

Čistota půl zdraví, jak se tak říká. Ale ne všechny úklid baví. Pro firmu Kärcher je čistota vším, proto za svou dlouhou éru vynalezla řadu pomocníků pro každodenní či mimořádný úklid. Přístroje Kärcher usnadňují a zpříjemňují život, protože na úklid už nejste sami a protože zjistíte, že úklid může být i zábava. Na eshopu Karcher.cz najdete například parní čističe, elektrické mopy, víceúčelové vysavače, zametače, tlakové myčky, zavlažovací systémy, čerpadla a další. Kärcher se orientuje ale také na profesionální čistící techniku pro komerční oblast – například komunální zametací stroje či průmyslové vysavače. Kärcher je zkrátka lídr v oblasti čištění a poskytuje také velice užitečné informace a servis. Pokud tedy hledáte stroj, který vám usnadní práci s úklidem, na eshopu Karcher.cz si určitě vyberete. A skvělá zpráva je, že produkty můžete nakoupit za skvělou cenu se slevou, a to díky slevovým kupónům, které najdete nad tímto článkem. Jsou aktuální, hned k použití a jen pro vás. Vložte slevový kód do určeného pole v průběhu objednávky a ušetřené peníze můžete investovat jinam.

Karcher.cz a další slevy

Akční nabídky rozhodně na Karcher.cz nechybí. Vyskočí na vás hned na domovské stránce, takže se k nim velice snadno prokliknete. Můžete tak získat pomocníky na úklid do domácnosti i na zahradu za ještě výhodnější ceny a zlevněné o několik procent. Na Karcher.cz také hned vidíte, kolik byla původní cena, kolik je cena po slevě a kolik jste ušetřili. Nejsou to ale jen slevy, které Kärcher připravuje pro své zákazníky. Také další akce a akční nabídky naleznete na eshopu – například akce o rok prodloužená záruka nebo soutěže, kde můžete vyhrát některý z čistících produktů.

Další slevu ve výši několika procent pak můžete získat, pokud se přihlásíte k odběru novinek. Získáte tím nejen slevu na první nákup, ale i přednostní informace o akčních nabídkách a každý rok slevu k Vašemu svátku.

Vytvořit si také můžete svůj účet na myKärcher. Po zaregistrování získáte slevový kód ve výši 15 %, na jednom místě pak

máte přehled o všech objednávkách a vyřídíte také pohodlně záruční či pozáruční servis.

Více o eshopu Karcher.cz a společnosti Kärcher

Karcher Logo

Kärcher je mezinárodní společnost, která je jedničkou na trhu s čistícími prostředky. Roku 1935 ji založil Alfred Kärcher, který měl velmi inovativního ducha, takže přicházel se stále novými řešeními a technologiemi – například nové technologie topení pro letecký průmysl. Po válce se jeho firma věnovala výrobě zboží pro naléhavou potřebu obyvatelstva – například kamna. Věhlasná budoucnost firmy se pak začala psát v roce 1950, kdy se Alfredovi podařilo vyvinout první evropský vysokotlaký čistič s horkou vodou (parní čistič). V 70. letech se společnost orientuje na vysokotlakou technologii pro profesionální uživatele a protože jsou výrobky žádané i za hranicemi Německa, otevírá výrobní závody v zahraničí. Přicházet s inovativním řešením, vyvíjet a zkoumat nové cesty je stále „gró“ firmy, o čemž svědčí i přes 630 aktivních patentů.

Společnost Kärcher je také velice aktivní na poli sponzorství. Od roku 1980 vyčistila více než 140 kulturních památek – mezi nimi sochu Krista v Riu de Janeiru nebo Svatopetrské náměstí v Římě či Národní divadlo v Praze. Sponzoruje také sportovní akce – např. Rallye Dakar nebo podporuje SOS dětské vesničky.

Od roku 2011 se také firma Kärcher snaží eliminovat ekologickou stopu a přichází s novými spotřebiči z recyklovaného materiálu, které potřebují méně vody a energie.

Sortiment na Karcher.cz

karcher sortiment

Výrobky jsou rozdělené do dvou řad – Home & Garden (pro domácnosti) a Professional (pro komerční oblast). Na Karcher.cz ale najdete také řadu odborných služeb, které můžete objednat a využít.

Home & Garden

Parní čističe, podlahové myčky, elektrické mopy, vysavače na okna, víceúčelové vysavače, tepovače, vysavače, aku košťata, zahradní technika, tlakové myčky, čerpadla, tlakové myčky se spalovacím motorem, mobilní tlakové myčky, zavlažovací systémy, zametače, čističe teras, škrabky na led, aku technika a baterie, příslušenství, čistící a ošetřující prostředky, autokosmetika, náhradní díly, reklamní předměty.

Professional

Čističky vzduchu, vysavače, čističe koberců parní čističe, podlahové mycí stroje, zametací stroje, vysokotlaké čističe, průmyslové vysavače, vysavače na okna, profesionální zahradní technika, čištění suchým ledem, dezinfekční systémy, komunální technika, mycí linky, manuální čištění, čištění nádraží, WOMA – ultra vysoký tlak, Ringler odsávací systémy, aku platforma battery power+, příslušenství, čistící prostředky, náhradní díly.

Služby

· Prodloužení záruční lhůty.

· Servis pro zákazníky – v záruce i pozáruční servis. Kärcher disponuje speciálně vyškolenými techniky a má dostatečnou zásobu náhradních dílů, takže na opravu nebudete čekat dlouho.

· Pronájem čistících strojů.

· Užitečné informace – na eshopu Karcher.cz najdete řadu rad a také návodů.

· Chytrá aplikace Home & Garden pro ovládání zařízení ve vašem smartphonu.

· A další služby pro profesionály.

Doprava a platba na Karcher.cz

Dopravné je zdarma, pokud si na eshopu Karcher.cz objednáte zboží za více než 1 000,- Kč. K přepravě využívá firma společnost DPD.

Při platbě si můžete vybrat z několika metod:

· Dobírka (zpoplatněno)

· Platební karta

· Google Pay

· PayPal

· Faktura

Do 30 dnů máte možnost zboží zdarma vrátit.

Proč nakupovat na eshopu Karcher.cz

Společnost Kärcher dokazuje, že úklid není jen nudná povinnost, ale že vás to může i bavit díky skvělým a výkonným pomocníkům. Eshop Karcher.cz není pouze prodej veškeré čistící techniky, mnohdy tam najdete i stroje, o kterých jste ani nevěděli, že existují. Společnost Kärcher totiž neustále přichází s inovativními technologiemi. Na stránkách eshopu najdete ale také odborné rady a blog, kde můžete hledat rady ohledně čištění, například jak se zbavit skvrn od vína, jak pečovat o laminátovou podlahu a další užitečné tipy. Kärcher také poskytuje skvělý servis pro své stroje, takže pokud by se vám náhodou přístroj rozbil, na eshopu najdete místo, kde vám ho opraví. Společnost Kärcher myslí nejen na své zákazníky, ale také na prostředí kolem. Některé výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a nemalé úsilí věnuje firma také čištění kulturních památek. Peníze investuje i do řady sportovních či charitativních organizací. Svých zákazníků si Kärcher velmi váží, proto také vydává slevové kupóny, které umožňují nakupovat za ještě lepší ceny. Vyplatí se si na vydání kupónů počkat. Ušetříte desítky procent a nákup pro vás bude o to příjemnější. Kärcher je zkrátka chytrý úklid s elegancí a ještě může být díky slevovým kódům dostupnější i vám.