Slevové kupóny a slevy na Tchibo.cz

SLEVA
SLEVA

Využijte slevu na dámské oblečení na Tchibo.cz.

 
Více Méně
Dlouhodobě platné
SLEVA
SLEVA

Využijte slevu na dětské oblečení na Tchibo.cz.

 
Více Méně
Dlouhodobě platné
SLEVA
SLEVA

Využijte slevu na panské oblečení na Tchibo.cz.

Více Méně
Dlouhodobě platné
-10%
SLEVA

Zaregistrujte se k odběru Newsletteru a získáte 10% slevu na svůj nákup na Tchibo.cz

Více Méně
Dlouhodobě platné
AKCE
SLEVA

Nakupte na Tchibo.cz za více jak 1 590 Kč a získáte dopravu až domů zdarma.

Více Méně
Dlouhodobě platné

Přejít na Tchibo.cz

Expirované kupóny a slevy:

120 Kč SLEVOVÝ KÓD na vše při nákupu nad 1 200 Kč – Platnost: JEN DNES 1.1.2022

 

Více o Tchibo.cz a slevových kuponech

tchibo slevový kupon

Tchibo slevový kupon uplatníte v košíku


Tchibo.cz rozhodně patří mezi internetové obchody, které si zaslouží pozornost lidí, kteří jdou s dobou a nebrání se nakupování online. Dnes již přitom Tchibo rozhodně neznamená jen synonymum pro značku, která se zabývá prodejem kávy vynikající kávy. Z nejprve zásilkového obchodu s kávou se v průběhu doby vyvinula mezinárodní společnost, která dnes působí v celé řadě obchodních odvětví.

To však nic nemění na tom, že Tchibo je i v současnosti jedním z největších dovozců kávy a kávových výrobků, přičemž na českém trhu má tradici již od roku 1991. Již od počátku si drží vedoucí pozici v segmentu pražené kávy, kde jej zastupují značky Tchibo, Jihlavanka a od roku 2002 i značka Davidoff Café. V e-shopu dnes patří mezi nejoblíbenější druhy 100% káva Arabica Tchibo. Předností značky Tchibo je skutečnost, že zásluhou svého neobyčejně širokého sortimentu instantní kávy i kávových specialit dokáže uspokojit velmi široké spektrum zákazníků od těch nejnáročnějších po skupiny obvyklých konzumentů.

Tchibo.cz umožňuje i zakoupení kapslových kávovarů Cafissimo, a to hned ve třech modelech na kapsle. Zákazníci si na nich pochvalují jejich moderní design, módní barvy a pohodlnou i jednoduchou přípravu. Milovníci kávy si mohou pořídit i mnoho užitečných doplňků, jež při přípravě svého oblíbeného nápoje bezesporu využijí. Jedná se o různé odměrky na kávu, konvice, mlýnky, ruční filtry a celou řadu dalších produktů, nevyjímaje napěňovače mléka. Na stránkách Tchibo.cz je možné seznámit se i s celou řadou receptů na přípravu skutečně lahodné kávy, jež je takřka povinností vyzkoušet!

Pestrý sortiment výrobků

Internetový obchod Tchibo.cz rozhodně nenabízí jen kávové speciality a rozmanitou nabídku kávy, ale i pestrou paletu spotřebního zboží, jež je inovována každý týden. Nachází se v ní oblečení, kuchyňské vybavení, zařízení do domu, ale také elektronika. Je samozřejmostí, že nabízené zboží je jen té nejvyšší kvality. Je to jednoduché! Již na začátku sedmdesátých let začala společnost Tchibo rozšiřovat svůj sortiment, když zpočátku to bylo jen o několik vybraných druhů spotřebního zboží. V průběhu doby se z toho však stala tradice a dnes pod heslem Každý týden nový svět Tchibo přináší každý týden okolo třiceti nových produktů v některém akčním tematickém okruhu.

Program Každý týden nový svět je garancí kvality

Program Každý týden nový svět již samotnou tematickou šířkou sortimentu a množstvím nabízených výrobků garantuje, že si tu v průběhu obchodního roku přijde opravdu každý zákazník na své. Vzájemná kooperace mnoha produktových manažerů, vyhledávačů aktuálních trendů a ústavů průzkumu trhu dovoluje analýzu dlouhodobých vývojových trendů společnosti i tržního chování zákazníků. Neodmyslitelnou součástí obchodní koncepce jsou také nákupčí a kontroloři jakosti. Bez nich by bylo takřka nemožné udržet stávající kvalitu výrobků, které jsou inzerovány na stránkách Tchibo.cz. Výrobky jsou testovány ve vlastní zkušebně i v nezávislých laboratořích. Teprve ve chvíli, kdy jsou splněna všechna měřítka, je udělena pečeť jakosti TCM (Tchibo Certified Merchandise). Značka si zakládá na tom, že se každý druh zboží vyrábí pouze pro Tchibo a každý výrobek se potom současně prodává v jediném provedení. Tak je pro zákazníky garantován spolehlivý předběžný výběr. Společně s nabídkou se potom každý týden mění výlohy obchodů Tchibo i podoba internetových stránek. Nevyplatí se přitom váhat, protože nabídka je co do počtu výrobků záměrně limitovaná.

Slevové kupóny se rozhodně neztratí!

Řada spokojených klientů využívá v průběhu svých nákupů na webových stránkách obchodu Tchibo slevové kupóny. Nákupy jsou v tu chvíli zase o něco levnější a za ušetřené peníze si klienti mohou nakoupit další užitečné zboží. Jejich prostřednictvím získají nejen výrazné slevy, ale třeba i dopravu zdarma až k nim do domu nebo do nějakého kamenného sídla obchodu.

Velmi oblíbeným místem, kam směřují kroky internetových zákazníků, je slevový obchod Tchibo, jenž má neustále aktuální nabídky zlevněných produktů v osvědčené kvalitě Tchibo, a to hned v několika kategoriích. V kategoriích dámské, pánské a dětské módy se nachází skvělý výběr zlevněného zboží pro celou rodinu. Na své si tu přijde každý, protože tu jsou k dispozici nejen aktuální módní novinky v aktuálních barvách, ale současně i módní klasika, která nestárne. Ve slevovém obchodě Tchibo je možné zakoupit i boty, celou řadu vhodných doplňků, tašky a šperky, které doladí outfit. V sekci sport a hobby a volný čas si lze potom opatřit výhodné produkty pro takřka každé sportovní odvětví. Sekce nábytek a bydlení výrazně pomůže při zařizování pohodlného domova. Slevové kupóny tak bezesporu najdou své uplatnění. Zvláště, když si lze vše rychle a snadno objednat po internetu a nechat doručit až domů.

Dárková karta Tchibo

Příbuzné i kamarády je možné potěšit i zakoupením dárkové karty Tchibo, kterou je možné zaslat poštou, e-mailem nebo v podobě PDF. Tuto kartu může její majitel uplatnit v e-shopu Tchibo.cz, ale také v kamenných obchodech. Je nutné jen pamatovat na to, že se nevztahuje na nabídku Tchibo Cestování a partnerské akce. Mezi její přednosti patří skutečnost, že je přenosná, není vázána jen na jednu osobu a je platná celých 36 měsíců od jejího nabití.

S Tchibem na cesty

V poslední době je stále častěji využívaná i sekce Tchibo Cestování, kde lze vybírat z velmi široké prověřené nabídky cestovní kanceláře Eurotours. To je největší rakouská cestovní kancelář a současně dlouholetý partner společnosti Tchibo., který si zakládá na pečlivém výběru destinací i vysokém standardu kvality. V jeho pestrém portfoliu se nachází široká nabídka poznávacích, rekreačních, ale také romantických zájezdů, wellness pobytů i aktivní dovolené, mimo jiné v podobě lyžařských zájezdů. Klienti se mohou tímto způsobem vydat na krátké výlety, ale i delší pobyty, jež se zpravidla uskutečňují ve tří nebo čtyřhvězdičkových hotelech. Také v tomto případě získávají zákazníci pravidelné informace o plánovaných akcích také odběrem Tchibo Newsletter. K němu se je možné přihlásit bezplatně a nezávazně tím způsobem, že na úvodní stránce Tchibo.cz zákazník zapíše do zadávacího pole vpravo svoji e-mailovou adresu, a tu pošle kliknutím na šipku.

Způsoby platby i vracení zboží

E-shop Tchibo.cz umožňuje svým klientům platit za objednané produkty při převzetí zboží (na dobírku), bankovním převodem (předem) nebo kreditní kartou. S ohledem na výši fakturované částky si pak vyhrazuje právo nabídnout volbu z těchto druhů platby. Při nákupu zboží na internetu lze také platit rychlým a bezpečným způsobem prostřednictvím PayPal. Nezpochybnitelnou výhodou nákupu zboží přes PayPal je možnost proplacení poštovného ve chvíli, kdy se zákazník rozhodne objednávku z jakékoli příčiny vrátit. Proplacení je totiž možné až do výše 820 Kč. Dodací lhůta bývá běžně mezi 4-6 pracovními dny od data objednávky zboží. U některých vybraných produktů se může prodloužit na 1-2 týdny. Jestliže se stane, že dodaný produkt neodpovídá klientovým představám, není problém, aby jej jednoduše vyměnil nebo vrátil v každém obchodě Tchibo, a to do 30 dnů od jeho nákupu po předložení faktury. V tomto případě představuje výjimku jen neskladné a rozměrné zboží.