Slevové kupóny a slevy na Queens.cz

-80%
Sleva

Využijte až 80% slevu na nákup tenisek na Queens.cz.

Více o slevě Méně o slevě
Dlouhodobě platné
-80%
Sleva

Využijte až 80% slevu na Pánské oblečení na Queens.cz.

Více o slevě Méně o slevě
Dlouhodobě platné
-80%
Sleva

Využijte až 80% slevu na Dámské oblečení na Queens.cz.

Více o slevě Méně o slevě
Dlouhodobě platné
-80%
Sleva

Využijte až 80% slevu na Kšiltovky na Queens.cz.

Více o slevě Méně o slevě
Dlouhodobě platné
-%
Sleva

Nakupte za více jak 2 500 Kč na Queens.cz a získáte dopravu zdarma.

Více o slevě Méně o slevě
Dlouhodobě platné

Expirované kupóny a slevy:

5% SLEVOVÝ KÓD na nezlevněné zboží – Platnost: do 25.02.2022

SLEVY 60 až 80 % na OBUV – Platnost: Dlouhodobě

SLEVY 30 až 60 % na OBUV – Platnost: Dlouhodobě

SLEVY 10 až 30 % na OBUV – Platnost: Dlouhodobě

SLEVY 60 až 80 % na Pánské oblečení – Platnost: Dlouhodobě

SLEVY 30 až 60 % na Pánské oblečení – Platnost: Dlouhodobě

SLEVY 10 až 30 % na Pánské oblečení – Platnost: Dlouhodobě

SLEVY 60 až 80 % na Dámské oblečení – Platnost: Dlouhodobě

SLEVY 30 až 60 % na Dámské oblečení – Platnost: Dlouhodobě

SLEVY 10 až 30 % na Dámské oblečení – Platnost: Dlouhodobě

Kšiltovky ve slevě

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 500 Kč

5% SLEVOVÝ KÓD na nezlevněné zboží – Platnost: do 25.02.2022

Black Friday slevy až 80 % – Platnost: do 27.11.2020 23:59:59

30% SLEVA na všechny batohy – Platnost do 15.11.2020

Queens.cz a slevové kupóny

queens slevovy kupon

Queens slevový kupón uplatníte v košíku.

Queens.cz představuje velmi zajímavý e-shop, který se zaměřuje na kvalitní značkovou módu. Na tomto poli je ovšem obrovská konkurence, proto se musí každý e-shop dobře zapsat do paměti zákazníků, aby mohl prosperovat.

Na Queens.cz se rozhodli zvolit cestu širokého sortimentu, do kterého je vybíráno pouze to nejlepší značkové oblečení, ale co je důležité, tento sortiment je k dispozici za velmi nízké ceny.

Těch Queens.cz dosahuje mimo jiné i vydáváním slevových kupónů, díky kterým můžete slevu uplatnit na zboží podle vašeho výběru. Tyto kupóny pro vás shromažďujeme na našem webu, aby vám tak žádný z nich neunikl.

Slevy obecně na Queens.cz

Slevové kupóny samozřejmě nejsou jediným způsobem, jakým na Queens.cz dosahují příznivých cen. Velmi často se zde setkáte také s klasickými slevami, které jsou přiřazeny k jednotlivým produktům.

Takže, pokud se chystáte na Queens.cz rozšířit váš šatník, možná se vyplatí počkat, protože vaše vysněné kousky se mohou velmi brzy objevit ve slevě. Veškeré zboží, které je momentálně ve slevě, pro vás shromažďujeme na našem webu, aby byl pro vás nákup na Queens.cz ještě snažší a příjemnější.

Velké výprodeje na Queens.cz

Na Queens.cz zařadí velmi často celé kategorie zboží do velkého výprodeje, takže můžete nakoupit ještě výhodněji. Ve většině případů se tak stane během významného svátku či výročí, ale mnohdy výprodej není navázán na žádnou jinou událost.

Proto pro vás všechny výprodeje shromažďujeme na našem webu, abyste o žádný z nich nepřišli kvůli tomu, že jste o něm nevěděli. Pokud se tedy chystáte na větší nákup oblečení či obuvi, určitě se vyplatí sledovat právě probíhající výprodeje. Sleva na výslednému účtu může být opravdu výrazná.

Více o Queens.cz

queens logo

Queens logo

Queens.cz je e-shop, který se zaměřuje především na streetwear značky, ale je možné se zde setkat i s tradičnějším pojetím módy. Ať už jste muž nebo žena, na Queens.cz se obléknete od hlavy až k patě, a ještě se vybavíte všemožnými doplňky.

Streetwearové značky bývají mnohdy v České republice špatně dostupné, ale na Queens.cz máte většinu z nich na dosah ruky. Zároveň si můžete být jistí kvalitou tohoto e-shopu, vzhledem k tomu, že si popularitu zákazníků udržel přes 17 let.

E-shop je velmi dobře zpracován, i nově příchozí se na něm velmi rychle zorientuje. Sortiment je zde rozdělený nejenom podle pohlaví, ale také podle toho, zda jde o oblečení nebo obuv.

V případě Queens.cz je ale třeba poznamenat, že cenová politika hraje opravdu velkou roli v popularitě tohoto e-shopu. Streetwear bývá často velmi drahý, a proto je osvěžující vidět e-shop, kde je možné jej získat i za nižší cenu. Skrz nejrůznější slevy, výprodeje či individuální slevové kupóny dosahuje Queens.cz přesně tohoto efektu.

Co přesně najdete na Queens.cz?

Sortiment na Queens.cz je opravdu široký, proto je potřeba lépe popsat, co všechno můžete na tomto e-shopu očekávat. Co tedy má pro vás Queens.cz připraveno?

Tenisky

Obuv v queens.cz

Obuv v queens.cz

Žádný streetwearový obchod se nemůže obejít bez obrovské zásoby těch nejlepších značkových tenisek. Ať už se jedná o Adidas, Converse, Puma, či další známé značky, na Queens.cz najdete snad všechny.

A co je důležité, sortiment tenisek zde není rozhodně malý, budete si moci vybrat z velkého množství jednotlivých modelů, tak abyste byli opravdu spokojeni. V sekci tenisek se také často nachází ty nejlepší slevy a výprodeje.

Oblečení všeho druhu

Na Queens.cz rozhodně nečekejte obleky a kostýmky, v sekci oblečení naleznete pouze takové kusy, které zapadají do streetwearu.

Takže, stylové mikiny, džíny, nebo šortky pro muže, a pro ženy pak více tradičnější kusy oblečení, ale ve streetwearovém podání.

Výše uvedené ovšem neznamená, že na Queens.cz si nemůže vybrat i člověk, který úplně není fanouškem streetwearu. Pouze bude mít menší počet možností.

Doplňky

Streetwearový outfit by nebyl úplný bez správně vybraných doplňků. Značkové kšiltovky, hodinky všech druhů, ale i sluneční brýle nebo peněženky jsou na Queens.cz ve velkém množství.

Zejména kategorie hodinek je zde překvapivě široká, zákazníci si zde mohou vybrat mezi robustními sportovními hodinkami, ale také více jemnými digitálními hodinkami, které jsou vhodné zejména k ženskému outfitu. V této kategorii se vyplatí sledovat výprodeje a slevy, protože rozdíl v ceně může být velmi zajímavý.

Batohy a tašky

Další velmi dobře vybavenou kategorií je ta, ve které najdete nejrůznější batohy či tašky přes rameno. Ať už chcete batoh do školy, či na běžné nošení, v této kategorii si jistě vyberete.

Všechny známé značky batohů a tašek najdete na Queens.cz v hojném počtu, takže rozhodně neodejdete s prázdnou.

Merch

Na Queens.cz naleznete další velmi speciální kategorii, kterou ocení každý, kdo má rád merch nejrůznějších kapel, hudebníků či známých osobností streetwear scény. Můžete si vybrat mezi mikinami, tričky, ale i nejrůznějšími doplňky, jako jsou zapalovače, přívěšky či tašky přes rameno.

Mezi známými jmény, jejichž merch si na Queens.cz můžete pořídit, najdete F*CK Them, AK, Addict, VR/NOBODY, BIGGBOSS, nebo třeba Maxima Habanece.

Jaké další výhody můžete na Queens.cz očekávat?

Kromě velmi širokého sortimentu a nízkých cen si na Queens.cz připravili mnoho dalších benefitů, které můžete jako stávající či potenciální zákazník využít.

3 kamenné prodejny

Kamenná prodejna queens

Kamenná prodejna queens

Vybírat módu a obuv z pohodlí domova je jistě příjemné, ale mnohdy je třeba jednotlivé kousky vidět na vlastní oči, či si je vyzkoušet, aby opravdu padly. Zvláště, pokud se jedná o dražší oblečení či obuv.

Na Queens.cz je přesně toto možné, vzhledem ke třem kamenným prodejnám, které tento e-shop provozuje. Najdete je v Praze, Ostravě a Brně. Na těchto prodejnách si můžete vyzkoušet zboží objednané na internetu, či si zde vybrat z vystavených kusů.

Nákupní rádce

Pokud se ve světě streetwear ještě tolik neorientujete, rozhodně oceníte dva další počiny Queens.cz. Prvním z nich je streetwearová abeceda, díky které můžete proniknout do tajů streetwearového slangu a pojmů, které označují jednotlivé druhy oblečení či obuvi.

Dalším z nich je pak nákupní rádce, který přehledně popíše výhody a nevýhody jednotlivých kousků, které jsou na Queens.cz k dostání. A především, každý měsíc upozorní na ty nejlepší kusy oblečení a obuvi, které jsou na Queens.cz momentálně k dostání.

Udržitelnost

Ty zákazníky, kterým záleží na životním prostředí a chtějí přistupovat i k nakupování udržitelně, jistě potěší, že na Queens.cz berou toto téma velmi vážně.

Celá sekce e-shopu je zasvěcena vysvětlení všech činností, které Queens.cz provádí, aby byla uhlíková stopa tohoto e-shopu co nejmenší. Patří mezi ně například usporné nakládání s energiemi, papírem a plasty, dále například důsledné recyklování odpadu, který přece jenom vznikne.

Shrnutí

Nabídka tenisek v queens

Nabídka tenisek v queens

Pokud bychom měli shrnout e-shop Queens.cz do několika vět, rozhodně se jedná o skvělou volbu pro každého, kdo by si rád pořídil streetwearové oblečení či obuv, ale také pro každého, kdo se rád obléká stylově bez ohledu na to, zda zapadá do konkrétní subkultury.

E-shop je velmi dobře zpracovaný, s dlouhou tradicí a velmi dbá na pohodlí zákazníků. Sortiment je opravdu široký a především za dobrou cenu, což je v případě streetwearu velmi důležité. Queens.cz pravidelně zařazuje slevy a výprodeje do své obchodní strategie, proto zde můžete opravdu ušetřit.