DrMax.cz slevový kupon (kód)


 

Zobrazit kupóny

 

Online lékárna Dr.Max a slevové kupóny

drmax slevovy kupon

Jak využít Dr.Max slevový kupon

DrMax to ale nejsou jen kamenné lékárny ve vašem městě. Léky si lze totiž objednávat i pohodlně z doma a to v eshopu DrMax a přesně na takové nákupy vám přinášíme slevové kupony, díky kterým na svém nákupu ušetříte klidně i 10% z celkové ceny. Taková sleva za použití slevového kuponu opravdu stojí. Všechny slevové kupony najdete přímo u nás na webu.

O Dr.Max

Logo lékarny Dr.Max

Logo lékarny Dr.Max

Drmax.cz je česká lékárenská firma která provozuje největší síť kamenných prodejen v české republice. Patří mezi dlouhodobě oblíbené lékárny, které už mají v české republice tradici. Hlavní sklad se nachází v Brně, odkud každý den expeduje několik tisíc objednávek.

I když se jedná o českou firmu, velice zdařile se jí daří expandovat do dalších státu Evropy. Stovky poboček provozuje například v Polsku, Slovensku, Srbsku, Rumunsku a chystá také vstup na italský trh.

Produkty v eshopu DrMax.cz

Online lékárna nabízí široké spektrum veškerého zboží, které se týká nejen vašeho zdraví ale i krásy a vitality. V sortimentu tak mimo klasické léky můžeme najít i Doplňky stravy, potřeby pro sportovce, veterinární přípravky ale i přírodní kosmetiku, která určitě potěší všechny ženy (možná i některé muže).

Seznam kategorií eshopu:

 • Dr.Max produkty
 • Léky
 • Zdravotnické prostředky
 • Doplňky stravy
 • Matka a dítě
 • Krása a péče
 • Čaje, výživa, potraviny
 • Potřeby pro sportovce
 • Zdravotnický materiál a diagnostika
 • Veterinární přípravky
 • Přírodní drogerie

 

Léky a zdravotnické potřeby

Tantum verde a slevové kupony

Vhodné k léčbě bolesti, zánětů a otoků v krku a v dutině ústní.

V eshopu Dr.Max na vás čekají snad všechny běžně dostupné léky, které se dají volně koupit. Najdete zde například léky na léčbu bolesti, rýmy, chřipky, očí, nadváhy a mnoho dalšího. Na všechny léky je přitom možné využít náš slevový kupon, který vám zajistí slevu na nákup.

Doplňky stravy

Prostenal forte jako doplněk stravy.

Prostenal forte jako doplněk stravy.

Pokud vás trápí popraskané rty, akné, mastné vlasy, pravděpodobné se vám bude hodit některý z vitamínů. Dr.Max nabízí vitamíny snad na vše, co by vás mohlo trápit a to vše přehledně seřazeno dle druhu nemoci.

Matka a dítě

Zboží z kategorie matka dítě.

Zboží z kategorie matka dítě.

Na své si v eshopu přijdou i maminky, které zde můžou pro své dětičky nakoupit potřebné vybavení. Ať už se jedná o plenky nebo kojeneckou výživu v Dr.Max žádný problém, vše si jen stačí vybrat, využít náš slevový kupon a zanedlouho budete mít svoji objednávku doma.

Potřeby pro sportovce

čokoládový drink

Náhrada plnohodnotného jídla s příchutí čokolády.

Jste vášnivý sportovec, který potřebuje dostatečnou regeneraci nebo už vás trápí bolesti? V tom případě je nejlepší nakoupit sportovní výživu nebo léčivé přípravky určené přímo pro sportovce. Mezi takovými přípravky najdete například velice kvalitní přípravky jako je Wobenzym, Condrosulf, Voltaren Forte a mnoho dalších.

Veterinární přípravky

veterinarni pripravky

I na veterinární přípravky můžete využít slevový kupon.

I když není Dr.Max zaměřená na zvířata. Najdete zde i výživu, vitamíny a chovatelské potřeby převážně pro psy a kočky. Nakoupit tak můžete společně pro vás a i celou vaši zvířecí rodinu. Vše je přehledně seřazeno, aby byl váš výběr co nejjednodušší.

Karta výhod Dr.Max

Dalším ze způsobu jak můžete nakoupit výhodně, je „karta výhod“. Tato karta vám poskytne slevu až 50% z doplatku na recept a to každý den. Jestli vám ale ani taková sleva nevyhovuje, můžete využít slevu na vybrané značky dermokosmetiky.

S Kartou výhod je při nákupu 1 produktu uvedených značek poskytnuta sleva 5 %. Při nákupu 2 a více produktů stejné značky je na nejdražší z nich poskytnuta sleva 5 % a na zbylé pak 25 %.

Značky na které je možné slevu s kartou využít:

 • A-derma
 • Ducray
 • Klorane
 • Uriage
 • Avène
 • Equilibria
 • Nuance
 • Darphi
 • Eucerin
 • Nuxe

Pozor! Slevy s „karty výhod“ je možné uplatnit pouze v kamenné prodejně nikoliv online v eshopu. Protože na slevy online jsou tu naše slevové kupony.

Akce a slevy v eshopu Dr.Max

Jedním ze způsobů jak lze co nejvíce ušetřit jsou slevy přímo v eshopu dr.max. Takové slevy často dosahují i několik desítek procent a částka kterou tak můžete ušetřit je opravdu velká. Nevýhodou takových slev je to, že jsou poskytovány jen na konkrétní výrobky. I přesto se vám tyhle slevy snažíme přinášet a všechny je uvidíte po kliknutí na tlačítko „Zobrazit kupony“.

Akční leták Dr.Max

Dr.Max také každý měsíc vydává akční leták, který se týká především kamenných prodejen. Akční leták si je možné klidně prohlédnout online přímo na oficiálních stránkách Dr.Max.

drmax slevový leták

Ušetřit můžete i díky slevovému letáku.

Podobné slevy

 • Notino.cz slevový kupon (kód)Notino.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v internetovém obchodě notino.cz. Pro zobrazení klikněte prosím na tlačítko "Zobrazit kupóny". Celkový počet aktuálních kuponů: Celkový počet aktuálních slev: Poslední aktualizace:  
 • Prozdravi.cz slevový kupon (kód)Prozdravi.cz slevový kupon (kód) Nabízíme vám slevové kupony a slevy do eshopu prozdravi.cz. Díky kterým ušetříte při svém nákupu. Celou nabídku kuponů i slev pravidleně aktualizujeme. Celkový počet aktuálních kuponů: 0 Celkový počet aktuálních slev: 3  
 • 4home.cz slevový kupon (kód)4home.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v internetovém obchodě 4home.cz. Naše kupony je možné uplatnit jakýkoliv sortiment, který se v eshopu nachází. Celkový počet aktuálních kuponů: 2 Celkový počet aktuálních slev: 0    
 • Lekarna.cz slevový kupon (kód)Lekarna.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v internetovém obchodě lekarna.cz. Naše kupony je možné uplatnit jakýkoliv sortiment, který se v eshopu nachází. Celkový počet aktuálních kuponů: 2 Celkový počet aktuálních slev: 2  
 • Sconto.cz slevový kupon (kód)Sconto.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v internetovém obchodě sconto.cz.Pro zobrazení klikněte prosím na tlačítko "Zobrazit kupóny". Celkový počet aktuálních kuponů: Celkový počet aktuálních slev: Poslední aktualizace:  
 • Alza.cz slevový kupon (kód)Alza.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v internetovém obchodě Alza.cz. Pro zobrazení klikněte prosím na tlačítko "Zobrazit kupóny". Celkový počet aktuálních kuponů: Celkový počet aktuálních slev: Poslední aktualizace:  
 • ZOOT.cz slevový kupon (kód)ZOOT.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v zoot.cz. Naše kupony je možné uplatnit jakýkoliv sortiment, který se v eshopu nachází. Celkový počet aktuálních kuponů: 4 Celkový počet aktuálních slev: 2  
 • Knihy Dobrovský slevový kupon (kód)Knihy Dobrovský slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v internetovém obchodě knihydobrovsky.cz. Naše kupony je možné uplatnit jakýkoliv sortiment, který se v eshopu nachází. Celkový počet aktuálních kuponů: 1 Celkový počet aktuálních slev: 5  
 • Benu.cz slevový kupon (kód)Benu.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v online lékarně Benu.cz. Naše kupony je možné uplatnit jakýkoliv sortiment, který se v eshopu nachází. Celkový počet aktuálních kuponů: 1 Celkový počet aktuálních slev: 4  

Kupni.cz

Snažím se vám přinášet vždy ty nejlepší a nevětší slevy a slevové kupóny, které se dají sehnat. Doufám, že pro vás bude kupónový web užitečný a ušetříte díky němu co nejvíce :). Nakupujte chytře se slevovými kupóny.