Zobrazit kupóny

Expirované kupóny a slevy 2021:

15% SLEVOVÝ KÓD na vybrané značky – Platnost: do 21.4.2021
XXL týdny – slevy až 50% – Platnost: do 25.4.2021
Slevy na plenky Premium, Pure a vlhčené ubrousky – Platnost: do 18.4.2021
Oblečení Carter´s se slevou až 50% – Platnost: do 30.4.2021
Oblečení Pinokio se slevou 20% na celou značku – Platnost: do 21.4.2021
Fridababy se slevou 10% – Platnost: do 30.4.2021
Britax Romer sleva 15% na celou značku – Platnost: do 21.4.2021
T-tomi plenkové kalhotky pro látkování se slevou 15% – Platnost: do 25.4.2021
Lovela prací prostředky se slevou až 36% – Platnost: do 18.4.2021
Oblíbené Hipp ubrousky se slevou až 34% – Platnost: do 25.4.2021
20% SLEVOVÝ KUPÓN na dětskou kosmetiku Aquaint – Platnost: do 1.11.2020
Slevy až 50% na dětské zboží a hračky

Slevové kupóny na Feedo.cz

feedo slevový kód

Feedo slevový kód uplatníte v košíku.

Každý, kdo už má vlastního potomka, dobře ví, že péče o něj je opravdu náročná záležitost. Feedo.cz představuje e-shop, který se rozhodl podat rodičům pomocnou ruku a ve svém sortimentu proto nabízí opravdu všechno, co mohou děti potřebovat.
 
Na tomto poli působí ovšem velké množství e-shopů, a proto musí Feedo.cz zákazníky zaujmout i jiným způsobem. Šíře sortimentu je jedna věc, ale jeho cena je mnohdy daleko důležitější.
 
Na Feedo.cz najdete velkou část sortimentu za velmi nízkou cenu. Toho na Feedo dosahují také pomocí slevových kupónů, které umožňují každému zákazníkovi uplatnit slevu na to zboží, které zrovna potřebuje nejvíce. Veškeré kupóny tohoto druhu pro vás na našem webu shromažďujeme, tak aby vám žádný z nich neunikl.

Jak je to na Feedo.cz se slevami?

Kromě slevových kupónů naleznete na Feedo.cz také klasické slevy, které jsou už předem přiřazené na určité kousky ze sortimentu. Pravdou je, že téměř veškeré zboží na Feedo.cz se dříve nebo později do slevy dostane.
 
Pokud se tedy chystáte na příchod potomka, či jenom potřebujete udělat velký nákup pro děti, vyplatí se počkat. Vyčkat na slevu se vyplatí zvláště v případě dětského zboží, které bývá velmi často drahé, a především je třeba ho často obměňovat.
 

Abyste o žádnou slevu nepřišli, pravidelně je pro vás monitorujeme na našem webu, takže si můžete být jistí, že jste v obraze.

Výprodeje a Feedo.cz

Jak již bylo zmíněno, dětské zboží nepatří mezi to nejlevnější, a především je třeba ho neustále obměňovat. Právě proto na Feedo.cz pravidelně zařazují celé kategorie sortimentu do velkých výprodejů, aby byl nákup pro zákazníky ještě výhodnější.
 
Díky našemu webu vám žádný takový výprodej neunikne, veškeré informace o probíhajících výprodejích na Feedo u nás vždy najdete. Díky tomu budete nakupovat vždy v tu nejvhodnější chvíli.

Více o Feedo.cz

feedo logo

feedo logo

Feedo.cz opravdu představuje e-shop, zaměřený exkluzivně na děti a mateřství obecně. Pravděpodobně zde najdete většinu toho, co můžete během výchovy vašeho potomka potřebovat.
 
Kvalitních e-shopů, zaměřených na děti je v České republice vícero, proto se musí na Feedo.cz opravdu snažit, aby si mezi zákazníky udrželi popularitu. Jaké je tedy tajemství úspěchu tohoto e-shopu?
 

Velkou roli určitě hraje propracovaný sortiment, který je pravidelně aktualizován. Tým Feedo doplňuje do nabídky nejnovější trendy a produkty, a zároveň odstraňuje ty, které se příliš neosvědčily.

Dalším faktorem je jistě velmi dobré zpracování samotného e-shopu. Na webu se velmi rychle zorientujete, sortiment je dělen především podle druhů zboží, pohlaví zde nehraje jako kritérium příliš podstatnou roli.
 
Patrně nejdůležitějším klíčem k úspěchu je ale cenová politika tohoto e-shopu. Na Feedo.cz je možné většinu zboží pro děti nakoupit za velmi příznivé ceny, kterých e-shop dosahuje především skrz slevové kupóny, výprodeje a slevy klasické.

Co přesně pořídíte na Feedo.cz?

Sortiment eshopu feedo.cz

Pojďme se nyní podívat, co všechno můžete v najít v sortimentu Feedo.cz.

Pleny a přebalování

Název této kategorie mluví sám za sebe. Cokoliv potřebujete k přebalování vašeho miminka, najdete v libovolném množství zde. Protože pleny jsou pro dítě dlouho nezbytné, snaží se Feedo.cz v této kategorii zařazovat pravidelné slevy, aby tak zákazníci mohli nakoupit výhodněji.

Mléko a výživa

V této kategorii najdete vše potřebné pro správnou výživu vašeho děťátka. Od kojeneckého mléka, přes nejrůznější přesnídávky, příkrmy a sušenky nebo lupínky. Veškerý sortiment není zaměřen pouze na dítě, najdete zde také vitamíny a doplňky stravy pro maminky během těhotenství.

Kočárky a autosedačky

Na Feedo.cz najdete několik kategorií, ve kterých si můžete vybrat ty nejlepší kočárky, sedačky do auta nebo obyčejné sedačky pro odrostlejší děti. Feedo.cz dává pozor na to, aby sortiment v těchto kategoriích byl pravidelně aktualizován, zároveň bývá sortiment často zařazován do výprodejů.

Hračky a výbava do dětského pokoje

Součástí každého dětského života je vlastní pokoj. Na Feedo.cz ho vybavíte nejenom krásným nábytkem a doplňky, ale také velkým množstvím nejrůznějších hraček. Ať už máte doma kluka nebo holku, na Feedo si pro něj najdete tu pravou hračku.

Kosmetika a drogerie

Další velmi oblíbenou kategorií na Feedo je kosmetika, a to jak ta dětská, tak ta pro rodiče. Najdete zde cokoliv od jemné kosmetiky na dětskou pokožku, ale také veškerou drogerii potřebnou do domácnosti.

Oblečení

Na Feedo.cz najdete také velké množství dětského oblečení, takže nemusíte vyhledávat jiný e-shop, abyste vaše děťátko oblékli. Kromě oblečení můžete v této kategorii pořídit také šikovné doplňky.

Co dalšího pro své zákazníky Feedo dělá?

Kamenná prodejna feedo

Většina špičkových e-shopů dnes už pouze neprodává zboží, ale zároveň poskytuje potenciálním zákazníkům široké spektrum služeb, spojených s nákupem. Feedo.cz není žádnou výjimkou z tohoto trendu, proto se pojďme podívat na to, jaké další benefity si pro vás na Feedo.cz přichystali.

Kamenná prodejna

Pokud máte raději nákup v kamenné prodejně, máme pro vás dobrou zprávu. Velká část sortimentu Feedo.cz je k dostání také na kamenné prodejně, která se nachází v Hostivicích u Prahy.

Pokud kamennou prodejnu navštívíte, můžete se těšit na dětský koutek, odpočinkovou zónu, a především možnost vyzkoušet si velkou část sortimentu přímo na místě, aby jste si byli jistí, že vám vyhovuje. Za zmínku stojí například možnost vyzkoušet si autosedačku přímo v autě. V případě, že vám nebude vyhovovat, na prodejně vám ji upraví.

Nákupní rádce

Pokud se ještě příliš nevyznáte ve specifické oblasti dětského zboží, určitě oceníte nákupního rádce, kterého pro vás na Feedo připravili. Má podobu článků, ve kterých se dozvíte vše potřebné pro výběr určitého produktu, například dětské sedačky do auta. Díky tomu si můžete být jistí, že pro vaše děti kupujete to nejlepší.

Výbavičky

Pro specifické životní situace se na Feedo.cz rozhodli vytvořit pro budoucí i stávající rodiče “výbavičky”, které jim usnadní výběr všeho potřebného například pro pobyt v porodnici, nebo pro vybavení dětského pokoje.

Velká část zboží, které se v těchto výbavičkách ocitne, je pak často zařazena do nejrůznějších slev a výprodejů.

Blog

Dalším oblíbeným počinem Feedo.cz je zavedení blogu, na který přispívá nejenom tým e-shopu, ale i rodiče z celé České republiky. Zákazníci si tak mohou přečíst názory ostatních na nejrůznější produkty, techniky a postupy spojené s mateřstvím přímo od dalších rodičů.

Doplňkové weby

Pro ty, co se zajímají o mateřství z odbornějšího hlediska, připravili na Feedo.cz samostatný web, který se nazývá jaknamaterstvi.cz. Zde si mohou budoucí i stávající rodiče přečíst nespočet kvalitních článků, které jim pomohou vyjasnit cokoliv o mateřství.

Dalším doplňkovým webem je pak dětský bazárek s názvem kiido.cz, kde můžete nakoupit již použité zboží a zboží výrazně zlevněné.

Shrnutí

Pokud se podíváme na Feedo z pohledu rodiče, jedná se opravdu o kvalitní e-shop, na kterém je možné nakoupit všechno potřebné pro péči o dítě. Samotný e-shop je dobře zpracovaný, přehledný a snadno ovladatelný.

Velmi důležitá je také příznivá cenová politika, díky které je možné nakoupit většinu produktů za velmi výhodné ceny. Těch dosahuje tým Feeda.cz skrz chytré využívání slev, výprodejů a slevových kupónů.
 
 

Podobné obchody se slevovými kupóny

  • -100 slevový kupón (kod) na vše na Kasa.cz-100 slevový kupón (kod) na vše na Kasa.cz function showCoupon38(el) { el.style.display == "none"; // hide link document.getElementById('couponcode38').style.display = ''; // show coupon return false; // do not follow link } AF-100-315     Další z aktuálních slevových kódů na kasa.cz je sleva 100Kč při nákupu nad 2500Kč. Slevový kód je možné využít na jakýkoliv nákup v internetovém obchodě Kasa.cz. Nakupujte chytře se slevovými kupony.
  • SAVANA.cz slevový kupon 50%SAVANA.cz slevový kupon 50% function showCoupon51(el) { el.style.display == "none"; // hide link document.getElementById('couponcode51').style.display = ''; // show coupon return false; // do not follow link } SA73CCE3DF3CA75AS     Aktuální slevový kupon na nákup nového webhostingu u společnosti savana.cz. Kupon je možné uplatnit na všechny tarify které společnost nabízí. Doufáme že vám náš slevový kupon pomůžete ušetřit.
  • 5% sleva na ModniDoplnky.cz5% sleva na ModniDoplnky.cz function showCoupon16(el) { el.style.display == "none"; // hide link document.getElementById('couponcode16').style.display = ''; // show coupon return false; // do not follow link } bindu     Náš 5% slevový kupón lze využít na každý nákup v eshopu ModniDoplnky.cz. Eshop modní doplňky nabízí široký výběr ze sortimentu doplňků, oblečení, bižuterie a spousty dalšího zboží pro muže i ženy.
  • Answear.cz slevový kupón (kód)Answear.cz slevový kupón (kód) Využijte slevové kupony na nákup v Answear.cz. Pro zobrazení klikněte prosím na tlačítko "Zobrazit kupóny". Celkový počet aktuálních kuponů: Celkový počet aktuálních slev: Poslední aktualizace:   Zobrazit kupóny Slevové kupóny (kódy) *Slevový kód vložte do pole pro slevový kód ve svém košíku v eshopu Answear.cz Aktuální slevy *Po kliknutí na "odkaz na slevu" se vám otevře nová stránka kde uvidíte veškeré zboží ve slevě nebo podrobné podmínky slevové […]
  • Deichmann.cz slevový kupon (kód)Deichmann.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v online lékarně Deichmann.cz. Pro zobrazení klikněte prosím na tlačítko "Zobrazit kupóny". Celkový počet aktuálních kuponů: Celkový počet aktuálních slev: Poslední aktualizace:   Zobrazit kupóny Slevové kupóny (kódy) *Slevový kód vložte do pole pro slevový kód ve svém košíku v eshopu Deichmann.cz Aktuální slevy *Po kliknutí na "odkaz na slevu" se vám otevře nová stránka kde uvidíte veškeré zboží ve slevě nebo podrobné podmínky […]
  • Notino.cz slevový kupon (kód)Notino.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v internetovém obchodě notino.cz. Pro zobrazení klikněte prosím na tlačítko "Zobrazit kupóny". Celkový počet aktuálních kuponů: Celkový počet aktuálních slev: Poslední aktualizace:   Zobrazit kupóny Slevové kupóny (kódy) Aktuální slevy   Expirované kupóny slevy 2021 15 % SLEVOVÝ KÓD na vybrané značky - Platnost: do 30.5.2021 15 % SLEVOVÝ KÓD na vybrané značky vlasové kosmetiky - Platnost: do 30.5.2021 30 % SLEVOVÝ KÓD na […]
  • Krmeni.cz slevový kupon (kód)Krmeni.cz slevový kupon (kód) Využijte slevové kupony na nákup v Krmeni.cz. Pro zobrazení klikněte prosím na tlačítko "Zobrazit kupóny". Celkový počet aktuálních kuponů: Celkový počet aktuálních slev: Poslední aktualizace:   Zobrazit kupóny Slevové kupóny (kódy) *Slevový kód vložte do pole pro slevový kód ve svém košíku v eshopu krmeni.cz Aktuální slevy *Po kliknutí na "odkaz na slevu" se vám otevře nová stránka kde uvidíte veškeré zboží ve slevě nebo podrobné podmínky slevové akce. Dříve […]
  • 5% slevový kupón sperky.cz5% slevový kupón sperky.cz function showCoupon20(el) { el.style.display == "none"; // hide link document.getElementById('couponcode20').style.display = ''; // show coupon return false; // do not follow link } bindu     Další slevový kupón na sperky.cz tentokrát se slevou 5%. Kupón lze využít na každý nový nákup. Na eshopu najdete velký výběr šperků ve vysoké kvalité za velmi příznivé ceny.
  • DealeXtreme (dx.com) slevový kupón (kód)DealeXtreme (dx.com) slevový kupón (kód) Využijte slevové kupony na nákup v DX.com. Pro zobrazení klikněte prosím na tlačítko "Zobrazit kupóny". Celkový počet aktuálních kuponů: Celkový počet aktuálních slev: Poslední aktualizace:   Zobrazit kupóny Slevové kupóny (kódy) *Slevový kód vložte do pole pro slevový kód ve svém košíku v eshopu DealeXtreme Aktuální slevy *Po kliknutí na "odkaz na slevu" se vám otevře nová stránka kde uvidíte veškeré zboží ve slevě nebo podrobné podmínky slevové […]
  • 5% slevový kupón na kabelky Michael Kors v modnidoplnky.cz5% slevový kupón na kabelky Michael Kors v modnidoplnky.cz function showCoupon21(el) { el.style.display == "none"; // hide link document.getElementById('couponcode21').style.display = ''; // show coupon return false; // do not follow link } bindu     5% slevový kupón lze uplatnit na jakýkoliv nákup kabelky Michael Kors v eshopu modnidoplnky.cz. Jak slevový kupón uplatnit: 1.Klikněte na odkaz zobrazit kupón 2.Vyberte si kabelku Michael Kors a zkopírujte slevový kupón 3.Slevový kupón vložte do políčka pro slevové kupóny […]