Slevové kupóny a slevy na inSPORTline.cz

-50%
Sleva

Využijte až 50% slevu na outdoor turistické potřeby na inSPORTline.cz.

Více o slevě Méně o slevě
Dlouhodobě platné
-50%
Sleva

Využijte slevu na sportovní potřeby na inSPORTline.cz. 

Více o slevě Méně o slevě
Dlouhodobě platné
-40%
Sleva

Využijte až 40% slevu na fitness potřeby na inSPORTline.cz.

Více o slevě Méně o slevě
Dlouhodobě platné
-50%
Sleva

Využijte až 50% slevu na sportovní oblečení na inSPORTline.cz.

Více o slevě Méně o slevě
Dlouhodobě platné

Přejít na inSPORTline.cz

Expirované kupóny a slevy:

Slevy až 43% na fitness – Platnost: do 31.3.2022

10 % Slevový kód na nákup

200 Kč Slevový kód na nákup

100 Kč Slevový kód při nákupu nad 500 Kč

inSPORTline.cz a slevové kupóny

insportline slevový kod

insportline slevový kod uplatníte v košíku

InSPORTline.cz si mezi zákazníky získal pověst kvalitního e-shopu se sportovním vybavením. Ať už jste profesionální sportovci a potřebujete specializované vybavení, či se pouze rádi zdravě hýbáte, na inSPORTline.cz si najdete to pravé.

Pravdou ovšem je, že mezi sportovními e-shopy je na českém internetu obrovská konkurence. Proto i inSPORTline.cz se musí obzvláště snažit, aby si udržel podporu zákazníků. Jedním ze způsobů je příznivá cenová politika, kterou e-shop nastavil už při svém vzniku.

Sportovní vybavení bývá drahé, ale na inSPORTline.cz jej můžete pořídit za velmi nízké ceny. Těch je dosaženo také pomocí slevových kupónů, které e-shop vydává. Na našem webu pro vás všechny slevové kupóny shromažďujeme, aby vám tak žádný z nich neunikl.

Slevy na inSPORTline.cz

velky výprodej v insportline

velky výprodej v insportline

Na inSPORTline.cz existují samozřejmě také klasické slevy, které tým e-shopu pravidelně přiřazuje na jednotlivé kousky ze sortimentu. Pokud se chystáte na nákup například dražšího kola, či jiného sportovního vybavení s vyšší cenou, někdy se vyplatí počkat, protože na inSPORTline.cz se pravidelně dostane do slevy téměř všechno zboží.

O žádnou slevu na inSPORTline.cz nepřijdete, protože je pro vás monitorujeme na našem webu, takže pokud se chystáte na nákup na tomto e-shopu, stačí u nás zkontrolovat aktuální stav.

Sportovní výprodeje na inSPORTline.cz

Zejména pokud jste se rozhodli věnovat novému sportu, jistě víte, že pořízení nové výbavy může být opravdu nákladné. Podobná situace je ovšem při sportu na pořadu dne, a proto většinu zákazníků potěší, že na inSPORTline.cz jsou běžné velké výprodeje. Právě při takovém výprodeji se teprve ukáže, jak se nákup na inSPORTline.cz vyplatí.

Abyste žádný takový výprodej nepropásli, pravidelně je pro vás zaznamenáváme na našem webu.

Více o inSPORTline.cz

insportline logo

insportline logo

InSPORTline.cz si během let získal mezi zákazníky výbornou pověst. Mezi sportovními e-shopy je to velmi náročný úkol, proto se pojďme podívat na to, čím se inSPORTline.cz mezi zákazníky tak dobře zapsal.

Samotný web, na kterém se e-shop nachází, je velmi kvalitně zpracován. Ve velkém množství sortimentu, který inSPORTline.cz nabízí, se díky jednoduché navigaci budete dobře orientovat, a najdete tak to, co potřebujete.

Samotný sortiment je také velkou devizou celého e-shopu. Pravděpodobně zde najdete většinu vybavení, které může potřebovat amatérský sportovec, a ani mnozí profesionálové jistě nepohrdnou nabídkou tohoto e-shopu.

Cenová politika inSPORTline.cz ale rozhodně hraje důležitou roli v oblíbenosti celého e-shopu. Díky chytře nastaveným slevám, výprodejům a jednotlivým slevovým kuponům dokáže inSPORTline.cz přinést zákazníkům ty nejlepší produkty za velmi zajímavé ceny.

Co všechno si na inSPORTline.cz pořídíte?

zboží v insportline.cz

zboží v insportline.cz

Podívejme se nyní zblízka na jednotlivé kategorie, do kterých můžeme soritment inSPORTline.cz rozdělit, abyste si mohli lépe představit, co na tomto e-shopu najdete.

Oblečení a obuv

Říká se, že dobré oblečení je polovina úspěchu. Na inSPORTline.cz si to dobře uvědomují, a proto je zdejší nabídka oblečení a obuvi opravdu široká. Najdete zde jak takové kousky, které se dobře hodí prakticky na každý sport, ale i specializované oblečení a obuv i pro ten nejneobvyklejší sport. Milovníky rybaření jistě potěší, že v této kategorii najdou také oblečení na ryby.

Elektro

V této kategorii najdete nejenom menší elektroniku, určenou pro měření životních funkcí během sportu, ale také prakticky jakoukoliv sportovní pomůcku, využívající elektřinu. Mezi ty můžeme zařadit vyhřívané oblečení, kamery, terče nebo vysílačky.

Důležitou součástí této kategorie jsou ovšem také elektrokola, elektrokoloběžky, ale také elektrické longboardy.

Moto

Tato kategorie je zasvěcena řidičům a řidičkám motorek. Od přileb, kvalitního motorkářského oblečení, po jednotlivé chrániče a brýle pro jízdu v přilbě bez hledí. V této kategorii se ovšem najdou také jezdci na čtyřkolkách, či závodníci motokrosu.

Fitness

Od kulturistů až po lidi, kteří třeba právě začali s hubnutím, všichni potřebují pro úspěch kvalitní vybavení. To najdou právě v kategorii fitness, kde si mohou zvolit z nespočtu posilovacích strojů, menších pomůcek na cvičení, až po nejrůznější doplňky stravy a přípravky pro osvěžující masáž.

Sport

Tato kategorie pak skrývá pomůcky pro většinu sportů, kterým se můžete věnovat. Stačí si v nespočtu možností najít ten váš, a můžete si být jistí, že najdete to, co hledáte.

Další benefity nákupu na inSPORTline.cz

K tomu, aby se kvalitní e-shop odlišil od konkurence, využívá nejenom metod zmíněných v úvodu, ale také nabízí zákazníkům množství bezplatných benefitů, aby je tak přesvědčil o tom, že se nákup vyplatí právě u něj. inSPORTline.cz právě tento postup využívá. Zde jsou některé benefity, které můžete očekávat.

Kamenné prodejny

Zejména v případě sportovního vybavení nebývá vždy online nákup dostačující. Právě proto se můžete zastavit až v pěti prodejnách inSPORTline.cz, kde si můžete jednotlivé zboží vyzkoušet, případně si nechat při výběru poradit od personálu přímo na prodejně. Prodejny najdete v Praze, Brně, v Ostravě a ve Vítkově u Opavy.

Věrnostní systém

InSPORTline.cz si obzvláště váží stálých zákazníků, kteří se pro sportovní potřeby na e-shop vracejí. Právě pro ty je určen věrnostní systém, který odměňuje stálé zákazníky. Pokud jste tedy na inSPORTline.cz již nakupovali, a pod stejným zákaznickým účtem se vydáte na nákup znovu, získáte nárok na dodatečnou slevu.

Ta se uplatňuje i v případě, že nakupujete zboží z výprodeje nebo ve slevě. Podle výše vašich předchozích nákupů na inSPORTline.cz má sleva výši od 1 do 10 %.

Montáž

Pokud si na inSPORTline.cz objednáte složitější stroj či výrobek, vyžadující dodatečné sestavení, mnohdy bývá součástí kupní ceny i montáž zdarma. Ohledně té vás pracovníci inSPORTline.cz kontaktují do dvou dnů od nákupu a následně s vámi domluví konkrétní podmínky.

Návrh posilovny

Pokud uvažujete o zřízení posilovny, a to jak té domácí, tak profesionálního fitcentra, inSPORTline.cz poskytuje právě zákazníkům jako jste vy odborné poradenství. To zahrnuje výběr jednotlivých posilovacích strojů a dalšího vybavení, jejich rozvržení do vámi vybraného prostoru a následná montáž.

Nákupní rádce a blog

Pokud máte jakoukoliv otázku, která se týká sportu, je velká šance, že na ní najdete odpověď na blogu inSPORTline.cz. Tento blog se skládá nejenom z nákupního rádce, který vám pomůže vybrat, pokud už víte, co hledáte, ale také z článků zaměřených na jednotlivé sporty. Ty vám poradí, co vlastně budete pro specifický sport potřebovat.

Výměna velikosti zdarma

U některých výrobků poskytuje inSPORTline.cz výměnu nevyhovující velikosti zdarma. Pokud tedy zjistíte, že vám doručené zboží nesedí, stačí vyplnit jednoduchý formulář, a inSPORTline.cz zajistí odvoz zboží a doručení náhrady.

Shrnutí

InSPORTline.cz představuje ideální volbu pro každého, kdo potřebuje doplnit svoji sportovní výbavu, případně hodlá začít se sportem úplně novým. Název e-shopu může ale trochu zmást. V sortimentu najdete i vybavení pro outdoor či jízdu na motorce.

Velkým plusem je ovšem cenová politika tohoto e-shopu. Díky četným slevám, výprodejů a individuálním slevovým kuponům je možné na inSPORTline.cz nakoupit za opravdu výhodné ceny.