Zobrazit kupóny

Expirované kupóny a slevy 2023:

Eshop Conrad.cz a slevové kupóny

conrad slevový kupon

conrad slevový kupón uplatníte v košíku

Možná jste o tomhle eshopu nikdy neslyšeli, ale vězte, že na poli s elektronikou je firma Conrad celosvětově známý hráč s téměř stoletou historií a momentálně největší společnost zasílající elektroniku v Evropě. Na českém eshopu Conrad.cz najdete 750 000 produktů, především nářadí a domácí elektroniku, ale i mnoho dalších příslušenství pro techniky a inovační sady, zkrátka tady najdete asi vše, co běží na elektřinu. Na eshopu Conrad.cz můžete pořídit zboží od světových značek jako Samsung, Bosh, LG, Microsoft a další, ale také výrobky vlastní značky, které Conrad pro své zákazníky vyvíjí. Firma disponuje také jedním z nejvyspělejších distribučních a logistických center v Evropě.

Český eshop Conrad.cz je ale také plný inspirativních návodů, recenzí a testů. Kvalitní elektronika a nářadí nejsou rozhodně levné položky, proto když už se pro koupi tohoto zboží rozhodnete, určitě váš potěší, že firma vydává slevové kupóny, které si můžete stáhnout tady u nás na této stránce nahoře. Slevové kódy jsou aktualizované, a pokud je vložíte při objednávání na Conrad.cz do příslušného pole, sleva se vám rovnou odečte z ceny nákupu.

Eshop Conrad.cz a další slevy

Na eshopu Conrad.cz vždy najdete možnost, jak získat zboží ještě levněji. Všechny aktuální akce a slevy jsou přímo v horní liště v záložce „Akce a slevy%“, kde si můžete prohlížet všechny momentální produkty za ještě příznivější ceny. Nebo můžete otevřít záložku „Výprodej“, kde si můžete vybrat ze zlevněného zboží, kde sleva dosahuje několika procent. Dohromady se jedná o tisíce zlevněných produktů.

Další slevu získáte, pokud si zaregistrujete na stránkách svůj email. Pak můžete získat na nákup větší než 1000,- Kč slevu 120 korun.

Více o Conrad.cz

Conrad-Logo

Conrad logo společnosti

Firma Conrad Electronic vznikla v Německu už v roce 1923 a od té doby je stále v rukou rodiny Conrad už po čtyři generace. Z původně malé zásilkové společnosti se součástkami je dnes firma s celosvětovou

působností a jeden z největších obchodů s elektronikou a technikou v Evropě. U této firmy si můžete objednat vše pro údržbu, opravy a provoz, výzkum a vývoj a školy a vzdělávání. V jejím portfoliu najdete jak globální značky, tak také vlastní značky, např. Voltcraft, Toolcraft a další. Firma má také vlastní supermarkety v Rakousku, Německu a Švýcarsku. V německém Wernbergu disponuje jedním z nejvyspělejších distribučních a logistických center v Evropě. Společnost se pyšní řadou ocenění, v roce 2007 získala v Německu ocenění „Prodejce roku“, o dva roky později se dostala na seznam „Značky století“.

Do Česka přišla společnost Conrad Electronic v roce 2007. Nejprve se zaměřila jen na velkoobchod, později na koncové zákazníky. Na českém eshopu conrad.cz je dnes více než 750 000 typů produktů a poskytuje i technickou podporu po e-mailu či telefonu.

Sortiment na Conrad.cz

sortiment conrad

sortiment v eshopu conrad.cz

Eshop je uživatelsky velmi přehledný a bohatý sortiment roztříděný do několika kategorií a podkategorií. V horní liště také naleznete služby, které si na eshopu můžete objednat, například kalibrační služby či kabely v metráži. V liště najdete také nové zboží, kde po rozkliknutí objevíte novinky ze světa moderních technologií. Nabídka na Conrad.cz je opravdu velmi široká, řada zákazníků se na eshop opakovaně vrací, protože Conrad.cz nabízí zboží, které byste jinde jen těžko hledali.

Aktivní součástky

ESD-ochrana, optoelektronika, polovodiče, příslušenství pro součástky, senzory.

Auto, volný čas a domácnost

Auto Hi-fi, multimédia, navigace, jízdní kola, přívěsy a vleky, domácí potřeby a dekorace, spotřebiče, hodinky, nábytek, grilování, vaření, bazény, ploty, zahradní nábytek, zdravotnické pomůcky a vybavení, osobní váhy, hračky, hudební nástroje, kapesní svítilny, čelovky, vybavení pro kempování a na outdoorové aktivity, knihy, koloběžky, modely železnic, modelářství, holící a masážní přístroje a další pomůcky v péči o tělo, radiostanice.

Automatizace a pneumatická technika

Měřicí a regulační technika, PLC, pohony, průmyslové počítače, průmyslové senzory, signalizační technika, spínací technika, řídící a signalizační zařízení, dopravní technika, pneumatická technika a hydraulika.

Elektromechanika

Akustické součástky, desky plošných spojů, krabičky a kryty, magnetismus, pojistky, přístrojové úchytky, relé, spínače a tlačítka.

Konektory a kabely

Kabely a vedení, konektory.

Multimédia

Audio, Blue-ray a DVD filmy, foto a video, herní konzole a hry, kabely a adaptéry, mobilní telefony, osvětlovací a pódiová technika, nahrávací technika, mikrofony, reproduktory, televizory a TV příslušenství, AV přijímače, projektory, TV přijímače, tablety a e-knihy, telefony a faxy.

Měřící technika a napájení

Akumulátory a baterie, meteostanice, měřící přístroje, nabíječky, síťové zdroje, váhy.

Nářadí a dílna

Vybavení dílen, elektrické nářadí, hydraulické nářadí, lepidla, montážní materiál, měřící nástroje, ochranné pomůcky, pracovní oděvy, prostředky pro údržbu a maziva, pájení a sváření, příslušenství pro elektrické nářadí, ruční nářadí, skladování nářadí, stavební stroje, zahradní technika, čistící nástroje.

Pasivní součástky

Cívky, tlumivky, knoflíky, kondenzátory, potenciometry, rezistory, VF a EMC součástky,

Počítače a kancelářská technika

Apple, kancelářské potřeby, monitory, notebooky, PC komponenty, PC příslušenství, paměťová média, počítače, repasované produkty, server pro skladování, software, sítě, tablety a čtečky e-knih, tiskárny, skenery.

Vybavení budov a Smart Living

Bezpečnostní technika, elektroinstalace, koupelny a sanitární vybavení, osvětlení, Smart Living – chytrá domácnost, solární a větrná energie, stavební materiály, domácí vodárny, kohoutky, čerpadla, větrání, topení, klimatizace, zahradní jezírka a akvaristika, úspora energie.

Vzdělávací a vývojové sady

Roboti, stavebnice a moduly, vzdělávání a odborná příprava, vývojové moduly a nástroje.

Doprava a platba na eshopu Conrad.cz

Pokud si objednáte zboží z eshopu Conrad.cz, volba dopravy je jednoduchá. Přepravu zajištuje pouze společnost PPL za poplatek. Zdarma je doprava pouze u nákupu nad 1000,- Kč.

Ze způsobů platby si můžete vybrat:

· PayU

· Platba na dobírku (hotově či kartou při převzetí)

· Platba předem na bankovní účet

Shrnutí – proč nakupovat na Conrad.cz

Eshop Conrad.cz je opravdu svět hlavně moderní elektroniky. Oslní vás především obrovským výběrem jak techniky, elektroniky a nářadí, tak dalších příslušenství. Statisíce výrobků světových značek, anebo značek vlastních. Také tu naleznete ty nejmodernější technologické novinky. Záběr eshopu Conrad je opravdu široký, mimo techniky a elektroniky tu najdete i domácí potřeby, herní konzole nebo elektroskútry. Na eshopu

najdete také technickou podporu, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoliv odborným dotazem, protože v Conradu pracují vyškolení odborníci. I když kvalitní elektronika nebo nářadí může mít vyšší cenu, na eshopu Conrad najdete stovky výrobků v akcích a slevách. Firma také vydává slevové kupóny, které najdete u nás na webu, takže ušetříte a nákup pro vás bude hned příjemnější.