Slevové kupóny a slevy na Dek.cz

-%
SLEVA

Využijte akční nabídky na výhodný nákup na Dek.cz

Více Méně
Dlouhodobě platné

Expirované kupóny a slevy 2021:

5% SLEVOVÝ KÓD NA VŠE – Platnost: 31.1.2021

Dek.cz a slevové kupóny

Jste kutil? Stavíte dům? Rekonstruujete? Jste řemeslník? Pokud ano, pak českou firmu a eshop Dek.cz nemusíme dlouze představovat. Největší dodavatel stavebních materiálů v České republice, jednička na trhu s půjčováním stavebního nářadí a techniky. Na eshopu Dek.cz najdete stavební, izolační, elektroinstalační materiál, fasádní systémy, střešní krytiny, profesionální nářadí, ale také nábytek, zahradní nábytek a mnoho dalšího. Tady najdete vše pro váš dům i zahradu. Vše od desítek zavedených a prověřených dodavatelů. A pokud potřebujete nářadí třeba jen na chvíli, nebo se vám nevyplatí kupovat, pak si na eshopu Dek.cz můžete stavební stroje a nářadí také zarezervovat a půjčovat. Využít můžete k nákupu taky slevové kupóny, díky kterým bude váš nákup o několik procent levnější. Stačí slevový kód zkopírovat (najdete ho zde nahoře na stránce) a pak ho jen použít v průběhu zadávání vaší objednávky. Hned pak uvidíte výši slevy.

Dek.cz a další slevy

Hned na hlavní stránce nepřehlédněte akční nabídky. Pod záložkou „Akce“ se vám objeví přehled všech akčních nabídek. Na Dek.cz najdete ale také mnoho výrobků se slevou – nářadí, stavební a další materiál můžete klidně pořídit i s více než 60% slevou! Společnost Dek také pro své zákazníky připravila věrnostní programy s názvem Štědrá dovolená a Štědrá sezóna.

Do těchto věrnostních programů se může přihlásit pouze registrovaný zákazník. Za nákup zboží, které je zapojené do programu, získávají zákazníci body. Ty pak mohou vyměnit za slevy na produkty za věrnost, například nápoje, hračky, věci do domácnosti či elektroniku. Konkrétní produkty za věrnost jsou uvedeny v e-katalogu na Dek.cz.

Více o e-shopu Dek.cz

Dek logo

Logo společnosti dek.cz

E-shop Dek.cz provozuje společnost Dek a. s., která patří pod skupinu společností Dek. Zabývají se hlavně dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví. První společnost ze skupiny Dek vzniká v roce 1993 a prodává asfaltové pásy. Postupně se stává především dodavatelem stavebních izolací. Z Prahy se rozrůstá do několika dalších měst v ČR a dnes působí i na Slovensku. V roce 2006 se stává největším dodavatelem stavebních materiálů u nás a v roce 2017 jedničkou na trhu půjčování stavebního nářadí a techniky. Dnes má firma obrat přes 20 miliard korun, přes 120 prodejních míst a přes 3 tisíce zaměstnanců. Produkty, které nabízí, pochází od 300 zavedených a renomovaných výrobců jako například Baumit, ISOVER, Weber a Geberit. Za své úsilí v podnikání získala také firma DEK a. s. 9. místo v anketě o nejobdivovanější firmu CZECH TOP 100 za rok 2019. V témže roce získal také e-shop Dek.cz 3. místo v kategorii Cena kvality – Stavebniny v soutěži Shop roku 2019, kterou vyhlašuje Heureka.cz. Společnost Dek také neustále inovuje své služby, a proto přišla také se službou DEK Drive, kdy si vyzvednete předem objednané zboží z pohodlí vašeho auta.

Sortiment na Dek.cz

Výrobky na e-shopu Dek.cz jsou rozděleny do několika základních kategorií a podkategorií, což usnadňuje orientaci na webu. Celkově je web přehledný a dobře strukturovaný.

Stavebniny

Stavebniny v dek.cz

Stavebniny v dek.cz

Zdící materiály, ztracené bednění, pojiva, výztuže, hydroizolace na střechy, separační fólie, tepelné izolace, pálené krytiny, plechové krytiny, betonové krytiny na střechy, zateplovací systémy na fasády, hydroizolační materiály, penetrace, tepelné izolace např. minerální vaty, polystyreny atd., stavební desky, profily, parozábrany, konstrukční řezivo, OSB desky, překližky, palubky, suché směsi a stavební chemie, střešní okna, světlíky a světlovody, dveře a zárubně, podlahy a obklady, klempířské prvky, drenáže a odvodnění, prkenné venkovní terasy a dlažby, kamínkové povrchy, sádrokartonové desky, stěrky, spárovací hmoty, interiérové omítky a malby a mnoho dalšího.

Elektromateriál

elektro sortiment dek

Sortiment v eshopu DEK.cz

Vypínače a zásuvky, svítidla, Led žárovky, Led pásky, zářivky a další světelné zdroje, prodlužovací kabely a vidlice, kabely a vodiče, úložný a spojovací materiál, rozvodnice a rozvaděče, modulární přístroje a pojistky, hromosvody a uzemnění, elektrické vytápění, ventilátory a rozvody vzduchu, chytrá domácnost, vybavení domu – satelitní a anténní technika, domovní telefony, zvonky, čidla, hlásiče, nářadí pro elektrikáře

Voda-topení-sanita

Voda-topení-sanita

Sortiment v eshopu dek.cz

Podlahové vytápění, radiátory, konvektory, kamna a krby, armatury, rozvody vody a topení, odpadní systémy, čerpací technika, obnovitelné zdroje a klimatizace, termostaty, vodoměry, detektory a hlásiče, teploměry a měřiče tepla, technické izolace, nádrže na dešťovou vodu, šachty, závlahy, čerpadla, keramika sanitární, předstěnové moduly, baterie vodovodní, sprchy a sprchové sety, baterie a dřezy do kuchyně, obklady a dlažby a další.

Nářadí

Kladivo vrtací v dek.cz

Sortiment v eshopu dek.cz

Pracovní oděvy a ochranné prostředky, vrtačky, vrtáky, sekáče, AKU šroubováky, kladiva, pily, řezačky, nože, kleště, brusky, frézy, hoblíky, šroubováky, bity, hřebíky, vruty, šrouby, matice, svařovací technika, pájení, pěchy vibrační, desky vibrační, vibrátory, lišty vibrační, detektory, měření roviny, měření vzdálenosti, štětce, štětky, válečky, míchačky, kladiva a palice, lžíce, fanky, špachtle, kompresory, elektrocentrály, čerpadla, přívěsy a vozíky, kolečka, rudly, vysokotlaké čističe, parní čističe, sekačky, křovinořezy, štípače a mnoho dalšího.

Barvy a laky

Barvy na dřevo a nábytek, barvy na kovy, barvy interiérové, nátěry na beton, ředidla a rozpouštědla, impregnace, montážní pěny, spreje, maziva, nano technologie a další.

Půjčovna

Bourací kladiva, vrtačky, AKU šroubováky, brusky, frézy, řezačky, silniční válce, minirýpadla, nakladače, lešení, výtahy stavební, plošiny, vysokozdvižné vozíky, jeřáby věžové, minijeřáby, kontejnery, míchačky a omítačky, elektrocentrály, kompresory, topidla, ventilátory, svařovací technika, pomůcky na malování a lakování, péče o zahradu…a další.

Doprava a platba na Dek.cz

Využít můžete těchto možností platby:

  1. v hotovosti nebo kartou při převzetí ve vybrané prodejně (zpoplatněno)
  2. bezhotovostně převodem na účet Stavebniny DEK
  3. on-line platbou
  4. vystavením faktury; tento způsob platby je možný využít pouze u zákazníků, kteří mají platně uzavřenou rámcovou smlouvou.

Při objednávce na eshopu můžete zvolit jen dva typy dopravy:

  1. osobní odběr na prodejnách
  2. nákladní doprava DEK – jen pro stavební materiály (zpoplatněno).

Shrnutí – proč nakupovat na Dek.cz?

Eshop Dek.cz je skvělým pomocníkem pro každého řemeslníka či kutila-amatéra. Nejen, že zde nakoupíte vše potřebné pro stavbu, rekonstrukci domu či bytu a vše na zahradu, navíc tu najdete i řadu služeb, které lze objednat přes eshop online. Například můžete využít půjčovny nářadí, nechat si spočítat potřebný materiál podle výkresu, pronajmout si klempířskou dílnu, nechat namíchat barvy či oslovit technického konzultanta a nechat si poradit. Je toho opravdu mnoho a navíc obrovský výběr ze stavebnin a zboží za skvělé ceny, spoustu výrobků v akcích a k tomu ještě můžete využít slevové kupóny. Zkrátka vše, co potřebujete, objednáte na Dek.cz z pohodlí domova, a to jak výrobky, tak služby.