5/5 - (1 vote)

 

Zobrazit kupóny

 

Electronic star slevový kupón

Electronic star slevový kupon

Electronic star slevový kupon uplatníte v košíku

V česku ne moc známy v Evropě přesto velice oblíbený eshop s elektronikou Electronic-star.cz pravidelně vydává tak jako jiné eshopy slevové kupóny (kódy) se kterými můžete ušetřit na svém nákupu. Tak jako u jiných eshopů i u Electronic star shromažďujeme všechny slevové kupóny (kódy), které je možné uplatnit při nákupu.

Uplatňovat slevové kupony (kódy) při nákupu se rozhodně vyplatí, protože sleva, kterou, takové kódy jsou schopné poskytnout je klidně i několik desítek procent. Je tedy opravdu zbytečné nakupovat za plnou cenu, když všechny slevové kódy máte u nás vždy nadosah.

Electronic star slevy

Chcete ušetřit na svém nákupu? Tak využijte některou ze slevových akcí, které internetový obchod Electronic star právě nabízí. U nás najdete všechny slevové akce, které aktuálně probíhají. Víte tak přesně co můžete nakoupit za výhodnou cenu.

Určitě je tedy škoda nakupovat za plnou cenu, když můžete snadno využít slevové kupony (kódy) nebo některou ze slevových akcí.

Electronic star výprodej

Vyprodej v electronic-star.cz je dalším ze způsobů jak se dá nakoupit kvalitní elektronika za výhodnou cenu. Při výprodeji není nutné uplatňovat žádný slevový kupón, ale stačí jen projít a vybrat z nabídky výprodejového zboží. Ve výprodeji se často objevují starší modely elektroniky nebo poslední kusy zboží.

Výhoda výprodeje je především v tom, že na zboží je poskytnuta ohromná sleva klidně i 50% a více procent. Nakoupíte tak zboží klidně o polovinu levněji než kdekoliv jinde a to se rozhodně vyplatí a vaše peněženka vám určitě poděkuje. O všech výprodejových akcích vás samozřejmě informujeme u nás na webu.

Více o Electronic star

Electronic star logo

Electronic star logo společnosti.

Historie eshopu, sahá do roku 2005, kdy byla založena společnost Chal-Tec GmbH, která provozuje internetový obchod Electronic-star.cz. Společnost byla založena v Německém Berlíně, proto se na začátku zaměřovala pouze na prodej v Německu. Během následujících let ale postupně expandovala do celé Evropy.

Za celou společností a také internetovým obchodem stojí Peter Chaljawski (narozený v roce 1986), který celou společnost založil a dodnes stojí ve vedení firmy jako generální ředitel a je majoritním akcionářem celé společnosti. V prvopočátku se Peter Chaljawski zaměřoval na prodej DJ vybavení a technologií prostřednictvím platformy Ebay. Brzy si ale uvědomil, že vybavení je drahé a bude potřeba vlastní internetový obchod. Tak vznikl Electronic star. Který má dnes přes 350 zaměstnanců a provozuje několik značkových obchodů.

Zboží v Electronic star na které můžete uplatnit slevový kupon (kód)

HIFI v electronic star

HIFI v electronic star

Sortiment ehopu, je už jak název domény napovídá, zaměřen převážně na elektroniku. Nakoupíte zde veškerou domácí elektroniku, jako jsou Malé kuchyňské spotřebiče, Velké kuchyňské spotřebiče, Chlazení, Úprava vzduchu, Domácí spotřebiče a mnoho dalšího.

V Electronic-star.cz se ale nenachází jen elektronika. Můžete zde zakoupit se slevovým kódem i vybavení na zahradu jako jsou Grily, udírny, Zahradní nábytek, Markýzy, Zahradní nářadí a technika, Zahradní dekorace, Chovatelské potřeby, Jezírková technika.

V kategorii Fitness a sport najdete vybavení do posiloven, fitcenter nebo třeba domácí trampolíny na zahradu. Pokud se věnujete běhaní nebo cyklistice, tak taky nepřijdete zkrátka a můžete si nakoupit například nové běžecké oblečení nebo přívěs za kolo.

To co určitě stojí v electronic-star.cz za pozornost je kategorie „HIFI A TV“. Jde o kategorii, kde najdete prakticky veškerou audiotechniku. Vybrat si můžete například HiFi Reproduktory, HiFi Mikrosystémy, HiFi Komponenty, Auto HiFi, Rádia, Domácí kina, Karaoke, Projekční technika, Bluetooth reproduktory, Sloupové reproduktory, HiFi zesilovače, HiFi receivery, HiFi kabely a příslušenství, Reproduktory do auta, Internetové rádiá, Retro rádia, Soundbars, Karaoke přehrávače, Projektory, Zesilovače do auta a mnoho dalšího.

Proč nakupit v Electronic star

Možná si kladete otázku, proč bych měl nakoupit svoji elektroniku zrovna v electronic-star.cz. Odpověď je jednoduchá. Electronic star je kvalitní německý internetový obchod, který se zabývá prodejem elektroniky již více jak 14 let. Nemusíte tak mít strach o kvalitu zboží nebo záruku. Navíc u nás do eshopu Electronic-star.cz najdete slevové kupóny, se kterými získáte slevu na svůj nákup. Proto na nic nečekejte a rovnou nakupujte.