Zobrazit kupóny

Expirované slevové kupóny a slevy:

SLEVY až 30 % na vybrané sušičky prádla – Platnost: Od 25. do 27.9.2020

Slevové kupóny Expert.cz

Slevové kupóny Expert.cz

Slevové kupóny Expert.cz uplatníte v košíku.

E-shop Expert.cz si získal pověst místa, kde můžete sehnat jakoukoliv elektroniku. Aby toho mohl zákazníkům nabídnout ještě více, Expert.cz pravidelně vydává slevové kupóny, díky kterým můžete využít opravdu zajímavé slevy.

Ty zde pro vás všechny shromažďujeme, aby vám žádná z nich neunikla. V případě, že se chystáte nakupovat na Expert.cz, určitě zkontrolujte, zda nejsou k dispozici slevové kupóny, které byste mohli využít.

Vysoké slevy na Expert.cz

Kromě slevových kupónů, které obvykle nesou obecnou slevu na jakékoliv zboží, se na Expert.cz můžete setkat také s slevami na specifické zboží. Ty obvykle trvají několik dní, proto je třeba reagovat rychle, abyste slevu neprošvihli.

Z tohoto důvodu na našem webu naleznete přehledný seznam všech slev, které jsou na Expert.cz momentálně dostupné.

Expert.cz a výprodeje

Zhruba jednou do měsíce zařadí Expert.cz výprodej na celou kategorii zboží. Může se jednat o opravdu výrazné slevy, a proto se mnohdy vyplatí na takový výprodej počkat.

Obvykle najdete na Expert.cz okolo stovky produktů, na které se momentálně vztahuje výprodej, ale záleží na velikosti dané kategorie. Také veškeré výprodeje naleznete v přehledném seznamu u nás na webu.

Více o Expert.cz

Expert.cz logo

Expert.cz logo

Expert.cz je e-shop, který se specializuje na jakoukoliv elektroniku. Jeho sortiment můžeme pro jednoduchost rozdělit do dvou hlavních částí. Tou první z nich je menší elektronika určená pro osobní potřebu, do druhé kategorie pak bude spadat především nejrůznější vybavení domácnosti.

Pravdou je, že pokud hledáte e-shop, na kterém pořídíte spotřebiče a elektroniku do celé domácnosti, Expert.cz je pro vás to pravé místo. E-shop je velmi profesionálně zpracovaný, veškeré kategorie jsou velmi přehledné a snadno se v nich orientuje i člověk, který je na webu eshopu poprvé.

Expert.cz je vyhledávaným eshopem ale především proto, že dovede velmi dobře zkombinovat kvalitní služby a zboží s nízkou cenou. Především u větších elektrospotřebičů, ocení snad každý kupující příjemnou slevu. Expert.cz proto pravidelně vydává slevové kupóny, které pro vás všechny shromažďujeme.

Sortiment eshopu Expert.cz

Základem sortimentu na Expert.cz je elektronika. Do té můžeme zařadit zejména osobní elektroniku, do které spadá například:

 • Chytré telefony – všechny známé a oblíbené značky na Expert.cz najdete. Ať už tedy toužíte po Applu, Samsungu či některé z čínských značek  (Huawei, Honor či Xiaomi), na Expert.cz je najdete.
 • Počítače, notebooky a jejich příslušenství – herní počítač, či vybavení do firemní kanceláře, to všechno na Expert.cz najdete. V nabídce naleznete notebooky od většiny významných značek, v sortimentu počítačů pak naleznete jednotlivé součástky i celé sety, připravené k použití.
 • Tablety – i tablety jsou na Expert.cz samozřejmě k dostání. Můžete si vybrat v nepřeberném množství tabletů ten, který bude vyhovovat právě vám. K dispozici jsou tablety pro volný čas, ale i profesionální tablety pro grafiky či obchodníky.
 • Smart – v této kategorii najdeme zejména jakékoliv chytré vychytávky. Hodinky, kamery, ale i veškeré vybavení do chytré domácnosti, jako zámky či různá čidla, to všechno naleznete na Expert.cz.
 • Dalším typem zboží, které na Expert.cz nalezneme, jsou nejrůznější domácí spotřebiče. V této kategorii Expert.cz opravdu vyniká, a dá se říci, že je to primární zájem tohoto eshopu. Pojďme se tedy podívat, co všechno do ní patří.
 • Lednice, mrazáky a vinotéky – v této kategorii najdete snad jakoukoliv lednici či podobný spotřebič, který byl kdy vyroben. V nabídce je většina významných značek, samotné spotřebiče naleznete v nespočtu různých tvarů, barev i provedeních.
 • Pračky a sušičky – pokud hledáte pračku či sušičku, na Expert.cz si rozhodně vyberete. K dispozici jsou spotřebiče ve všech cenových kategoriích, dobrá zpráva je, že na tuto kategorii se často vztahují různé akce a slevové kupóny na Expert.cz.
 • Kuchyňské spotřebiče – trouby, mikrovlnné trouby, ale i myčky či indukční desky, to všechno na Expert.cz najdete. Můžete si vybrat mezi volně stojícími, ale i zabudovanými verzemi těchto spotřebičů, které tak budou pevnou součástí vaší kuchyně.
 • Menší spotřebiče – pokud potřebujete vybavit vaši domácnost menšími spotřebiči, na Expert.cz si rozhodně vyberete. Do kuchyně si můžete pořídit varné konvice, toustovače, kuchyňské roboty, či domácí pekárny, kvalitní vysavač či žehlička se také neztratí.
 • Pravděpodobně neexistuje menší spotřebič, který byste na Expert.cz nenašli. V této kategorii jsou zároveň velmi časté slevové akce či výprodeje.
 • Světla – na Expert.cz naleznete překvapivě velký výběr LED svítidel, lamp i menších lampiček, vzhledem k tomu, že se nejedná o e-shop zaměřený na osvětlení.

Vybavení domácnosti – na Expert.cz naleznete i nespočet menších předmětů, které z vaší domácnosti udělají útulnější a příjemnější místo k životu. Skleničky, hrníčky, ale i svícny a drobné osvětlení, to všechno zde najdete.

Co dalšího zákazníkům nabízí Expert.cz

Expert.cz nesází pouze na široký sortiment a příznivé ceny, ale také na další doplňkové služby a výhody, které má oproti konkurenci.

Kamenné prodejny

Narozdíl od mnoha jiných e-shopů, Expert.cz disponuje sítí kamenných prodejen, což s sebou nese mnoho výhod. Pokud chcete zboží před nákupem vidět, na kamenné prodejně máte ideální možnost, zároveň zde můžete požádat o radu vyškolený personál.

Expert.cz zároveň nabízí možnost vyzvednutí zboží přímo na prodejně, což je ve většině případů rychlejší, než si ho nechat doručit.

Nákupní rádce

Na webu Expert.cz nenajdeme pouze samotný sortiment, ale také velké množství článků, které vám pomohou s výběrem jednotlivých spotřebičů či elektroniky. Mnoho e-shopů zapomíná na to, že s přesunem zboží na internet zákazník ztrácí jednoduchou možnost požádat prodejce o pomoc s výběrem.

Skrz kvalitně zpracované články se Expert.cz snaží tuto nevýhodu eliminovat.

Rozbalené zboží se slevou

Na Expert.cz slevami opravdu nešetří. Pokud nepočítáme slevové kupóny a nejrůznější slevové akce, největší slevu můžete získat při nákupu vráceného zboží. Toto zboží vrátili zákazníci v zákonné 14 denní lhůtě, ale samozřejmě musí být v naprostém pořádku, aby ho Expert.cz mohl znovu nabídnout.

Služby prodloužené záruky

Podobně jako u jiných e-shopů, i na Expert.cz můžete využít službu prodloužení záruky. U jakýchkoliv produktů, které zde nakoupíte, můžete záruku prodloužit až na 5 let. Samozřejmě tato služba nebude zadarmo, ale v případě dražších spotřebičů může přijít vhod.

Expert Klub a Moje Káva

Expert.cz umožňuje zákazníkům získat členství ve dvou různých klubech. Prvním z nich je Expert Klub, který vám umožňuje získat atraktivní klubové ceny na vybrané spotřebiče, zároveň vám za každý nákup přičte body, které můžete směnit za slevu.

Moje káva, jak už název napovídá, je klub určen převážně pro milovníky dobré kávy. Členové mohou získat atraktivní slevy na vybrané kávovary a vybavení k přípravě kávy nezbytné.

Shrnutí – proč nakoupit na Expert.cz

Expert.cz je eshopem, který má zákazníkům rozhodně co nabídnout. Široký sortiment, zajímavé výhody pro stálé zákazníky, a především kvalitní zboží za přístupnou cenu, mimo jiné i díky štědrým slevovým akcím, které jsou na Expert.cz běžné.